Épületüzemeltetési diszpécser, Lakatos/géplakatos Kampusz Szolgáltatási Csoport

Position:
Staff
Location:
Budapest
Status:
Full-time
Application deadline:
Open until filled
Starting date:
As soon as possible

Kezdési dátum: 2022. január
Jelentkezési határidő: Folyamatosan, a munkakör betöltéséig
Munkaidő: 40 óra/hét

Egyetemünk az Amerikai Egyesült Államokban, Magyarországon és Ausztriában felsőoktatási tevékenységet végző New York állambeli, budapesti és bécsi központú felsőoktatási intézmény. A CEU Oktatási-Szolgáltató Nonprofit Kft. pályázatot hirdet lakatos/géplakatos-diszpécser munkakör betöltésére.

Lakatos/Géplakatos feladatok:

  • Gépek, berendezések javítása; módosítások, átépítések, előírt karbantartások elvégzése, a felmerülő hibák elhárítása.
  • Proaktív tevékenység a berendezések folyamatos fejlesztését illetően.
  • Időszakos karbantartások elvégzése a karbantartási utasításoknak megfelelően, dokumentáció elkészítése.
  • Alkatrészek utánpótlásának igénylése.
  • A vonatkozó munka-, tűz- és érintésvédelmi szabályok betartása / betartatása.
  • Az épületek üzemeltetésének folyamatos biztosítása.

Épületüzemeltetési diszpécser feladatok:

  • Épületek műszaki állapotának folyamatos felmérése.
  • Karbantartások pontos és szabályszerű elvégzésének megszervezése, koordinálása, felügyelete, ellenőrzése, tapasztalt hiányosságok jelzése.
  • Az esetleges hibák azonnali javításának szervezése.
  • Felújítási munkákban részvétel.
  • Munkalapok, karbantartási naplók, stb. ellenőrzése.
  • Műszaki kollégák munkájának operatív irányítása, feladatok kiosztása, visszaellenőrzése.
  • Kapcsolattartás az alvállalkozókkal, árajánlatok bekérése, elbírálása.
  • Takarítási tevékenység szervezése, ellenőrzése.
  • Biztonsági szolgálat szervezése, oktatása, ellenőrzése tanácsadás.

Elvárások:

  • Szakirányú szakmunkás végzettség (géplakatos),
  • Szakmunkában eltöltött minimum 5 év szakmai tapasztalat szükséges,
  • Épületfelügyeletben szerzett tapasztalat szükséges,
  • 2 műszakos munkarend vállalása!,
  • B kategoriás jogosítvány és vezetési tapasztalat,
  • Önálló és csapatban való munkavégzés,
  • Precíz munkavégzés, műszaki érzék,
  • Folyamatos terhelhetőség,
  • Számítástechnikai ismeret,
  • Társalgási szintű angol nyelvismeret,
  • Jó kapcsolatteremtő és szervező készség,
  • Kiváló problémamegoldó készség,
  • Jó stressztűrő képesség,
  • Proaktív szemlélet,
  • Biztonsági szervezetek működésében való jártasság.

Amit kínálunk:

  • Fix, stabil jövedelem,
  • Határozott idejű munkaszerződés (1 év után hosszabbítási lehetőséggel),
  • Jó munkakörnyezet,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Munkavégzés helye: 1051 Budapest, Nádor u. 11.

How to apply

Kérjük,

  • önéletrajzát és
  • szakirányú végzettségét igazoló bizonyítványmásolatát

az advert070@ceu.edu email címre a 2021/070 kódszám megjelölésével juttassa el.

A CEU az esélyegyenlőséget szem előtt tartó munkáltató.

Intézményünk kritikus és multikulturális jellegéből adódóan teret nyújt különböző álláspontok találkozására, elősegítve ezzel a helyi és egyetemes érdekek, illetve az eltérő szellemi és a gyakorlati megközelítések közötti határvonal és átjárhatóság megértését. Jelenleg az öt kontinens mintegy 100 országában élnek egyetemünkön végzett hallgatók, közöttük miniszterek, nagykövetek, egyetemi tanárok, tudósok, kutatók, ügyvédek, emberjogi aktivisták, vállalatvezetők és menedzserek. Az itt végzett hallgatókban - az egyetem küldetésével összhangban - közös az elkötelezettség a kritikus gondolkodás és a társadalmi felelősségvállalás iránt.
További angol nyelvű információ: http://www.ceu.edu

About CEU

Central European University (CEU) is a research-intensive university specializing in the social sciences, humanities, law, public policy and management. It is accredited in the United States, Austria and Hungary. CEU's mission is to promote academic excellence, state-of-the-art research, research-based teaching and learning and civic engagement, in order to contribute to the development of open societies. CEU offers bachelor's, master's and doctoral programs and enrolls more than 1,400 students from over 100 countries. The teaching staff consists of resident faculty from over 50 countries and prominent visiting scholars from around the world. The language of instruction is English.

For more information, please visit https://www.ceu.edu/.

CEU is an equal opportunity employer.

The privacy of your personal information is very important to us. We collect, use, and store your personal information in accordance with the requirements of the applicable data privacy rules, including specifically the General Data Protection Regulation. To learn more about how we manage your personal data during the recruitment process, please see our Privacy Notice at: https://www.ceu.edu/recruitment-privacy-notice (Hungary: Közép-európai Egyetem, Central European University) or https://www.ceu.edu/recruitment-privacy-notice-austria (Austria: Central European University, CEU Central European University Private University).