Épületüzemeltetési diszpécser, Villanyszerelő

Position:
Staff
Status:
Full-time
Application deadline date:
May 25, 2019
Starting date :
July 1, 2019

A CEU Oktatási-Szolgáltató Nonprofit Kft. pályázatot hirdet Villanyszerelő/diszpécser munkakör betöltésére.

Villanyszerelői Feladatok:

  • Gépek, berendezések javítása; módosítások, átépítések, előírt karbantartások elvégzése, a felmerülő hibák elhárítása
  • Proaktív tevékenység az elektromos berendezések folyamatos fejlesztését illetően
  • Időszakos karbantartások elvégzése a karbantartási utasításoknak megfelelően, dokumentáció elkészítése
  • Alkatrészek utánpótlásának igénylése
  • A vonatkozó munka-, tűz- és érintésvédelmi szabályok betartása / betartatása
  • Az épületek üzemeltetésének folyamatos biztosítása

Elvárások:

  • Szakirányú szakmunkás végzettség (villanyszerelő)
  • Építőiparban, erősáramú szakmunkában eltöltött minimum 10 év szakmai szakmai tapsztalat szükséges
  • Épületfelügyeletben és automatikában szerzett tapasztalat szükséges
  • 2 műszakos munkarend vállalása!
  • Szakirányú épitőipari tapasztalat
  • Önálló és csapatban való munkavégzés
  • Precíz munkavégzés, műszaki érzék
  • Folyamatos terhelhetőség
  • Számítástechnikai ismeret
  • Jó kapcsolatteremtő és szervező készség
  • Kiváló problémamegoldó készség

Amit kínálunk:

  • Jó munkakörnyezet
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Munkavégzés helye: 1051 Budapest, Nádor u. 11.

A CEU az esélyegyenlőséget szem előtt tartó munkáltató.

How to apply

Kérjük,

  • önéletrajzát és
  • szakirányú végzettségét igazoló bizonyítványmásolatát

az advert025@ceu.edu email címre a 2019/025 kódszám megjelölésével juttassa el.

About CEU

Central European University (CEU) is a graduate research-intensive university specializing in the social sciences, humanities, law, public policy and management. It is accredited in the United States and Hungary. CEU’s mission is to promote academic excellence, state-of-the-art research, research-based teaching and learning and civic engagement, in order to contribute to the development of open societies in Central and Eastern Europe, the former Soviet Union, and other emerging democracies throughout the world. CEU offers both master’s and doctoral programs, and enrolls more than 1,400 students from over 100 countries. The teaching staff consists of more than 180 resident faculty, from over 50 countries, and a large number of prominent visiting scholars from around the world. The language of instruction is English.

For more information, please visit www.ceu.edu

CEU is an equal opportunity employer.

The privacy of your personal information is very important to us. We collect, use, and store your personal information in accordance with the requirements of the General Data Protection Regulation. To learn more about how we manage your personal data during the recruitment process, please see our Privacy Notice at: https://www.ceu.edu/recruitment-privacy-notice